Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Festat, Obama blen dhuratat (Foto)
English

Festat, Obama blen dhuratat (Foto)

Virxhinia, 22 dhjetor 2011, NOA- Edhe Presidenti Barack Obama ka marrë pjesë në vrullin për dhuratat e Krishtlindjeve.

Lideri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës u kap në një dyqanVirxhinia, i shoqëruar nga qeni i tij Bo, teksa blen disa dhurata mes klientëve të qendrës tregtare.

Të pranishmit nuk kanë ngurruar dhe i kanë shtrënguar dorën si dhe janë fotografuar me të, duke kthyer në të paharrueshme një pasdite normale shopping.

a.y/NOA

KOMENTE