Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Një Ferrari Limuzinë në Londër
English

Një Ferrari Limuzinë në Londër

Londër, 22 Dhjetor 2011, NOA - Luksi nuk njeh kufij në magazinat e njohura të Harrod në Londër.

Në hyrje të tyre gjatë pazarit të prag Krishtlindjeve, një klient faktikisht ka parkuar një Ferrari jo të zakontë.

Makina në ngjyrë të kuqe të flaktë kishte të veçantë se ishte në stilin e një limuzine.

Duhet thënë se një makinë e tillë është maksimumi për ata persona që nuk heqin dot dorë nga komoditeti dhe nga shpejtësia e makinës.

r.b/NOA

KOMENTE
 • Besart Rrahmani19:18 - 24 Dhjetor 2011
  ferrarri te koka si i jemi po jemi ma i vogel shum i bukur
 • Viktor Braimi18:48 - 24 Dhjetor 2011
  e papame kjo mor burr
 • Elvis Hyseni12:17 - 24 Dhjetor 2011
  ahhahahhaha , ndoshta mund te vijë ne Kosovë . ehhee
 • Markel Koci10:38 - 24 Dhjetor 2011
  e papar fare kjo makine
 • Angel Mersini08:54 - 24 Dhjetor 2011
  shume e bukurrrrrr