Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
SUPERMODELJA ME TRUPIN MË TË MIRË PËR 2011
English

SUPERMODELJA ME TRUPIN MË TË MIRË PËR 2011

Kate Upton, supermodelja amerikane 19-vjeçare, është shpallur femra me trupin më të mirë të vitit.Këtë e ka bërë të ditur site i njohur GQ. Supermodelja është e njohur për pozimet e saj, fushatat që ka përfaqsuar dhe veshjet e Victoria's Secret, të cilat i kanë dhënë pikët maksimale për këtë vit.

Ndiqni videon për më tepër.

344
KOMENTE
  • Bajram Rizahu HACK14:40 - 25 Dhjetor 2011
    Shum Seksi te kokkaaa pfffffff No coment