English

Femra seksi në vend të Santa Kalusit (Foto)

Angli, 24 dhjetor 2011, NOA - Një grup vajzash kanë gjetur një mënyrë origjinale për të uruar festat e fundvitit. Ato kanë veshur veshjen e Plakut të Viti të Ri, vetëm duke ndryshuar goxha dukshëm përmasat e tyre.

Bëhet fjalë për vajzat që luajnë në një telenovelë në Angli, “Rruga e vetme është Eseks”. Me minifund dhe këmisha nate të kuqe vajzat kanë vendosur të bëjnë një fushatë bamirësie dalë pak të zhveshura këto krishtlindje.

a.k/NOA

KOMENTE
  • Ardit Vrapi15:40 - 25 Dhjetor 2011
    u ka prish fare edhe gjyshi vitit te ri... don embelsira mer burr...