English

Babagjyshët më të frikshëm (Foto)

Uashington, 25 dhjetor 2011, NOA- Janë cilësuar si babagjyshët më të frikshëm dhe fotot e tyre po qarkullojnë kudo.

Ndonëse në krye të detyrës me rastin e festave të fundvitit ata kanë arritur që të frikësojnë një sërë fëmijësh duke hyrë në top-listën e zezë...ndoshta edhe prej mjekrës së bardhë.

Siç raporton agjencia e lajmeve NOA.al, mediat amerikane shprehen se jo rrallë herë fotot e veçanta të ulërimave të fëmijëve vinin prej mjekrës së bardhë të plakut të Vitit të Ri.

Mësohet se këta fëmijë, në kundërshtim nga shumica e fëmijëve të tjerë, as nuk kanë dashur dhuratë nga plaku i mirë, por të vetmen dhuratë ia kanë kërkuar Zotit, duke u lutur që të shpëtojnë sa më parë nga duart e tyre.

a.y/NOA

KOMENTE