Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
62 vjeçarja: “kam kryer marrëdhënie seksuale me 200 burra 2 vitet e fundit''
English

62 vjeçarja: “kam kryer marrëdhënie seksuale me 200 burra 2 vitet e fundit''

Londër, 26 dhjetor, NOA-Carol Bone, që shihni në foto është 62 vjeçe, por ajo nuk ka ndërmend të "dalë në pension" lidhur me marrëdhëniet seksuale.

Me krenari dhe pa hipokrizi ajo deklaron se gjatë 2 viteve të fundit, ka koleksionuar 200 meshkuj. Dhe kjo pavarësisht disa problemeve me artritin dhe dhimbjeve të shpinës. Meshkujt idealë të saj janë midis moshës 30 dhe 40 vjeçare. Por i pëlqejnë gjithashtu dhe marrëdhëniet në grup.

Takimet ajo i le në internet. Pas ndarjes nga i shoqi ajo ka filluar të jetë anëtare e një komuniteti në web.

"Më pëlqen web - thotë ajo - nuk kërkoj asgjë serioze. Nuk dua lidhje serioze, dua vetëm të argëtohem".

Bone është gjyshja e 7 nipërve e mbesave.

KOMENTE
  • gafi22:13 - 26 Dhjetor 2011
    qiji-qiju-veq-vazhdo-se-eshet-mirqajo-te-jet-ngat
  • Stela 21:24 - 26 Dhjetor 2011
    kush asht i zoti...mos i shkofte i zi moti :)
  • Ani21:10 - 26 Dhjetor 2011
    kjo eshte gjyshe, te marrin shembull edhe gjyshet shqiptare se pa marredhenie seksuale nuk jetohet, por vetem te mira fizike sjell. Pastaj gjyshet mos te tremben sepse keto jane te natyrshme.