Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
De Niro baba për të gjashtën herë
English

De Niro baba për të gjashtën herë

SHBA, 26 Dhjetor 2011, NOA - Në moshën 68-vjeçare, Robert De Niro, aktor më se i njohur dhe fitues i dy çmimeve oskar, është bërë sërish babai i një vajze.

E sapoardhura në jetë, nga bashkëshortja Grace Hightower, është quajtur Helen Grace.

Sipas revistës People vogëlushja ka lindur nëpërmjet praktikës së farëzimit artificial.

Or çiftin bëhet fjalë për vajzën e dytë pas lindjes së Elliot, që aktualisht është 13 vjeçe, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

De Niro duhet thënë se ka dhe katër fëmijë të tjerë nga lidhjet e mëparshme: Drena dhe Raphael, 40 dhe 36 vjeçe, me aktoren Diahnne Abbott dhe binjakët Julian dhe Aaron, 16 vjeç, me ish-bashkëshorten Toukie Smith.

r.b/NOA

KOMENTE