Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Djali bën për spital të atin, e godet me mjete të forta
English

Djali bën për spital të atin, e godet me mjete të forta

Tiranë, 26 dhjetor 2011, NOA - Një sherr në familje ka sjellë plagosjen e babait nga djali. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit, në lagjen pranë shkollës së muzikës. Mësohet se pas një debat mes djalit dhe babait, djali e ka qëlluar të atin me mjete të forta.

Sherri ka sjellë edhe lëndimin serioz të të atit nga djali. Menjëherë i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Durrësit.

Policia e cila ka shkuar në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes duke marrë në pyetje anëtarët e tjerë të familjes.

a.k/NOA

KOMENTE
 • Eqerem Vrapi20:45 - 28 Dhjetor 2011
  ai eshte je legen sido qe te jete eshte babe po edhe ai keshtu do mesoje
 • Arjan Balliu19:58 - 28 Dhjetor 2011
  keto jan drogaxhijn qe e bejn kete pun sido qe te jet baba nuk e gjykojm dot ne ka nje zot qe i ka ruajtur vendin per te gjith ne .
 • lejla17:15 - 28 Dhjetor 2011
  per mendimin tim duhet pare si eshte ngjarja se mund te jete babai kafsha dhe i biri ska duruar me!!!!!!!!!!!!!!
 • Hysen Mehmeti15:26 - 28 Dhjetor 2011
  cfar tjeter do degjojme :( me mire ta kishit bere u godit nga kafsha e tij shtepiake... besoj se do kishte me shume kuptim
 • gilan15:18 - 28 Dhjetor 2011
  bash per qef si ka mshu edhe aj u kon far manjaki...
 • kiti15:01 - 28 Dhjetor 2011
  turp i madh shume dite te veshtira po jetojm,,,mos me keq ishalla
 • love Hahahahahhahahahahaha14:56 - 28 Dhjetor 2011
  o,,,,,cun,,,,,plere a rrifet baba,,,,si do qe ta ket bo borxhe baba nuk rrifet,,o plere cun,,,,langaraq,,,,
 • Julio Shacqua14:55 - 28 Dhjetor 2011
  u rriten cunat u on me i kthy dor babes, lum nona e baba per cunin
 • leon13:17 - 28 Dhjetor 2011
  cdo ngjarje ka hidherimin e vet.te rrahesh prinderin eshte apsurde por nuk mund te gjykoj askend me cfar degjoj apo me thon.gjarja shum e rend turp
 • Elton Hoxha12:24 - 28 Dhjetor 2011
  Ka ardh fundi i botes...ajo do vrare si cun qe e ka...ate te ndyre ma mire mos ta kesh gialle
 • terry10:08 - 28 Dhjetor 2011
  prandaj e riti babai djalin qe ta raj ai do varur