Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
E moshuara feston Krishtlindjet në ashensor, 2 ditë e bllokuar
English

E moshuara feston Krishtlindjet në ashensor, 2 ditë e bllokuar

Forli, 26 dhjetor 2011, NOA- Një grua e moshuar ka kaluar natën në pritje të Krishtlindjeve dhe atë pas saj e bllokuar në ashensor.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, 78 vjeçarja u bllokua në një ashensor në qendër të Forlit në Itali.

Nën ndihmën e policisë dhe atë të fqinjve gruaja u gjet shëndoshë e mirë, veçse e frikësuar.

E moshuara u bllokua në ashensor pasditen e së premtes, pasi kishte zbritur në pjesën e poshtme të shtëpisë për të marrë një shishe me ujë.

E vetme dhe pa celular, ajo shtypi butonin e alarmit, por zyra ishte bosh dhe iu desh të priste deri dje kur fqinjët u kthyen në banesë për të shpëtuar nga gracka e ashensorit.

a.y/NOA

KOMENTE