Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krishtlindjet e para të Kate në familjen mbretërore (Foto)
English

Krishtlindjet e para të Kate në familjen mbretërore (Foto)

Londër, 26 dhjetor 2011, NOA- Spicë në kapelën me ngjyrë të ndezur për Kate dhe një pamje më se serioze, është kjo shfaqja që Kate Middleton ka zgjedhur për Krishtlindjet e para që feston me familjen mbretërore.

Ajo u shfaq para qytetarëve më se e denjë për atë familje, në krah të të shoqit Princit William dhe të dy së bashku u dhuruan qytetarëve buzëqeshje e përshëndetje të përzemërta.

Siç informon NOA.al, dita e Krishtlindjeve kaloi me një mungesë të dukshme, ku festimeve u mungoi bashkëshorti i Mbretëreshës Elisabetta II, Princi Filipp, i shtruar në spital nga një operacion në zemër.

a.y/NOA

KOMENTE