Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Me gjeneralitetet e adashit, merr lekët nga banka
English

Me gjeneralitetet e adashit, merr lekët nga banka

Tiranë, 26 dhjetor 2011, NOA- 57 vjeçari Bashkim Qamil Muzhaqi përfundoi në prangat e policisë, sepse duke përdorur gjeneralitet e një tjetri ka tërhequr një shumë parash në një bankë.

Burime zyrtare nga policia e kryeqytetit thanë për agjencinë e lajmeve NOA.al, se Bashkim Qamil Muzhaqi, banues në Tiranë më 15 dhjetor duke përdorur gjeneralitetet e shtetasit Bashkim Ismail Muzhaqi, banues në Tiranë, në llogarinë e tij ka tërhequr 100 mijë lekë, në një bankë në Rrugën e Kavajës ku i dëmtuari kishte depozituar të ardhurat e tij.

Lidhur me këtë rast 57 vjeçari i prangos dhe pritet të përballet me drejtësinë.

a.y/NOA

KOMENTE