Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nuk i pret flokët prej 41 vjetësh: janë të gjatë dy metra e gjysmë (FOTO)
English

Nuk i pret flokët prej 41 vjetësh: janë të gjatë dy metra e gjysmë (FOTO)

Kinë, 26 dhjetor, NOA - Ni Linmei është bërë e famshme për flokët e saj të gjatë. Gruaja, që jeton në Taiyuan në Kinë, 55 vjeçe, nuk i ka prerë flokët e saj që kur ajo ishte 14 vjece. Linmei i ka flokët të gjata gati 2 metra e gjysmë dhe për ti matur ata duhet që të qëndrojë mbi një karrige.

a.e./NOA

KOMENTE