Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Objektivi numër një i PSG, është Rikardo Kaka
English

Objektivi numër një i PSG, është Rikardo Kaka

Paris, 26 Dhjetor 2011, NOA - Është Ricardo Kaka objektivi numër një i Paris Saint Germain-it të ri të Carlo Ancelotti.

Mediat spanjolle dhe ato franceze kanë njoftuar zhvillimet e një tratative tepër interesante që duhet të përfundojë në fillimin e muajit janar, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Nëpërmjet përfundimit me sukses të kësaj marrëveshje, kampioni brazilian do të kalonte në Paris në urdhrat e ish-teknikut të tij në kohërat e Milanit.

Në krahun tjetër, sipas të përditshmes spanjolle, Marca, Kaka nuk ka ndërmend të largohet nga Madridi dhe sidomos tani që është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi, prej të cilin sezonin e kaluar ka numëruar shumë mungesa.

r.b/NOA

KOMENTE