Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tragjedi për Krishtlindje në SHBA, 7 të vdekur
English

Tragjedi për Krishtlindje në SHBA, 7 të vdekur

Teksas, (SHBA) 26 dhjetor 2011, NOA – Një tragjedi ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara, gjatë Krishtlindjeve. Shtatë njerëz të vrarë janë gjetur në një apartament në shtetin e Teksasit.

Hetuesit thanë se ngjarja ka ndodhur në qytetin Grapevine, kur një grup prej katër grash dhe tre burrash, të moshës rreth 20-60 vjeçare, kishin hapur dhuratat e Krishtlindjeve të dielën.

Zyrtarët thanë se viktimat, të cilët besohet se kanë lidhje familjare, u gjetën pranë një peme të Krishtlindjeve. Policia tha se ka indikacione se personi që e ka kryer këtë vepër është në mesin e të vdekurve, dhe rasti dyshohet si një "vrasje-vetëvrasje". Të gjithë personat janë qëlluar me armë.

a.k/NOA

KOMENTE