Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vajza gjermane gjen një kokë përbindëshi në livadh (FOTO)
English

Vajza gjermane gjen një kokë përbindëshi në livadh (FOTO)

Gjermani - Sytë të fryrë, nofulla të fuqishme, dhëmbë të mëdhenj! Një kafshë me pamje të çuditshme. Eileen Grunzig (19 vjeçe) është tmerruar papritur kur ka parë një krijesë të çuditshme ndërsa shëtiste në Erfurt (Thuringia).

Çfarë ka dashur një përbindësh me dhëmbë të mëdha në livadh, dhe sidomos, si arriti atje? Eileen tha: "Kjo ishte vërtet e neveritshme, dukej si një alien i dekompozuar".

Julian Heiermann i NABU (specialist i informacionit mjedisor), ka thënë: “Dukej si një peshk –ujk që gjendet në Atlantikun e Veriut. Sea Wolf i njohur gjithashtu si ujku i detit, është një peshk i shijshëm, duhet të kuptoni gjithashtu që afër me vendin ku u gjet ndodhet një restorant”.

a.e./NOA

KOMENTE