Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vrasje në Oxford Street
English

Vrasje në Oxford Street

Londër, 26 dhjetor 2011, NOA- Një person mbeti i vrarë në zemër të Londrës, në Oxford Street.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, agresioni ndodhi në mes të një turme londinezësh e turistësh, në një nga rrugët më të famshme në qytet për butikët e modës më në zë.

Viktima i kësaj ngjarje një i ri, rreth të 20-ve, u godit me thikë deri në vdekje, ndërsa për këtë rast u ndaluan disa vetë.

Rruga e “shopping-ut”, ishte e mbipopulluar si rrjedhojë e uljeve të çmimeve, ndërsa viktima u sulmua pikërisht mes Oxford Street dhe Stratford Place.

a.y/NOA

KOMENTE