English

Hugh Grant, rastësisht baba

Londër, 27 Dhjetor 2011, NOA - Hugh Grant, është bërë baba në moshën 51-vjeçare.

Ylli i “Katër Martesave dhe Një Funeral” dhe i “Notting Hill” megjithatë ende nuk është me një familje ashtu siç të gjithë mund të mendonin.

Faktikisht atësia e tij ka qenë e paparashikuar dhe fryt i një lidhje pasioni tepër të shkurtër.

Konfirmimi vjen nga zëdhënësi i aktorit, i cili ka deklaruar se vajza e Grant, që lindi rreth një muaj më parë, nuk ishte aspak në program për Hugh.

Megjithatë për këtë fakt Hugh është tepër i lumtur.

Në lidhje me këtë ngjarje ermi i së ëmës nuk është bërë ende i ditur, por është rrëfyer se lidhja mes tyre ka përfunduar dhe aktualisht janë thjesht miq të mirë.

Megjithatë ekspertët e botës së gossip nuk kanë pasur vështirësi në gjetjen e mamasë dhe është bërë e ditur se mund të jetë pikërisht aktorja kineze Tinglan Hong, e cila ka sjellë në jetë vajzën në një klinikë londineze, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

r.b/NOA

KOMENTE