Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kaka në listën e Villas Boas
English

Kaka në listën e Villas Boas

Londër, 27 Dhjetor 2011, NOA - Nuk është hera e parë që Chelsea ka shfaqur interesin e tij në drejtim të Kaka.

Edhe në këtë seksion merkatoje braziliani ish-lojtar i Milanit rezulton në listën e blerjeve të mundshme.

Ai është një prej objektive kryesore Villas Boas për të përforcuar ekipin, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Sipas asaj çka përcjell e përditshmja britanike “Daily Mail”, Chelsea mund të ofrojë më shumë se 26 milionë euro për lojtarin 29-vjeçar të Real Madridit.

Shitja e Anelka tek Shanghai Shenhua dhe largimet e mundshme të Alex dhe Malouda, mund ti sjellin klubit anglez paratë e nevojshme për të siguruar shërbimet dhe firmën e mesfushorit brazilian Kaka.

r.b/NOA

KOMENTE