Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barcelona “punon” për Torres
English

Barcelona “punon” për Torres

Barcelonë, 29 Dhjetor 2011, NOA - Sikur të mos ishte mirë në këtë moment, Barcelona vazhdon të jetë protagoniste në fushatën e merkatos dhe kjo sidomos pas dëmtimit të David Villa.

Në këtë situatë ekipi është hedhur në sulm për një zëvendësues të tijin në këtë repart.

Në orët e fundit e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”, ka konfirmuar për një marrëveshje mes Barcelonës dhe Chelsea për Fernando Torres.

Me sa duket sulmuesi i bluve të Londrës pëlqehet së tepërmi nga Pep Guardiola dhe tratativat që ai të jetë nën urdhrat e teknikut të Barçës kanë nisur.

E në këmbim, siç pohon shtypi spanjoll, në drejtim të klubit anglez do të shkojnë Montoya, Sergi Roberto dhe Cenca.

r.b/NOA

KOMENTE