Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pasqyra e Shtypit, 30 Dhjetor 2011
English

Pasqyra e Shtypit, 30 Dhjetor 2011

Tiranë, 30 dhjetor 2011, NOA - Në këtë hapësirë gjendet një pasqyrë përmbledhëse e titujve të gazetave në Tiranë, për ditën e premte, 30 dhjetor 2011.

Gazeta "Shekulli" ka si argument kryesor; “Taksat e reja që nisin nga janari i viti 2012”.

Disa tituj të tjerë janë; “Pronat, rasti “Preka”, një gjykatë ja merrr, tjetra ja jep”.

“Kosovë, digjen publikisht libri i Fevizut dhe libri Serb për Enver Hoxhhën.

Gazeta “Mapo” ka si argument kryesor: “Deputeti i PD: Si I braktisi Topi 20 mbështetësit e tij në Grupin Palamentar”, i cili pasqyron një intervistë të Dashnor Sulës.

Disa tituj të tjerë janë; “Shqipëria e 97-s, nobelisti LLosa zbardh debatin me Uma Thurman”.

“Ryshfeti me ndërtimet, pranga dy inspektorëve të Bashkisë”.

“Bilanci i amnistisë, biznesit i falen 100 milionë euro”.

Gazeta "Panorama" ka si argument kryesor; “Katet pa leje, ryshfet për ndërtim, pranga dy bashkikatëve”.

Disa tituj të tjerë janë; “”Rona Nishliu fiton çmimin e parë, do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian”.

“Kule: Buxheti i Bashkisë së Tiranës i jep frymëmarrje biznesit”.

“Lista e pronarëve që shpronësohen për ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan”.

''Gazeta Shqiptare" ka si argument kryesor; “Një mijë policë më shumë, Burgaj: Në 2012, rrisin numrin e efektivëve”,

Disa tituj të tjerë janë; “Ardian Turku: President me konsensus do ishte idealja”.

“Angjeli: Qeveria tepër optimiste, vit i vështirë”

Të nderuar lexues. Ju po ndiqni një pjesë të pasqyrës së shtypit. Për monitorimin e plotë në shqip dhe anglisht, një shërbim që ofrohet nga agjencia e lajmeve NOA.al, mund të abonoheni duke na shkruan tek pr@noa.al.

a.k/NOA

KOMENTE