Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plumba në mes të Elbasanit, vritet Ilir Rexhepi
English

Plumba në mes të Elbasanit, vritet Ilir Rexhepi

Elbasan, 30 dhjetor 2011, NOA- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Elbasanit, me pasojë një të vdekur.

Sipas uniformave blu thuhet se, vrasja me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit dhe ka bërë që i dëmtuar të ngelet Ilir Rexhepi teksa ka qenë duke hyrë në makinën e vet, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Nga të dhënat paraprake nuk bëhen të ditura shkaqet që kanë çuar në këtë ngjarje, ndërsa uniformat blu po punojnë për zbardhjen e plotë të saj si dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Gjithsesi fillimisht, i plagosuri u dërgua në drejtim të spitalit dhe ndodhej në gjendje kome, por si rrjedhojë e plagëve të marra ai ka ndërruar jetë në duart e bluzave të bardha.

Mësohet se dy vite më parë viktimës i kanë vrarë edhe të vëllanë, ndërsa vetë Rexhepi ishte pronar i një policie private.

a.y/NOA

KOMENTE