English

Babai vret djalin 3-vjeçar pasi e fut në lavatriçe dhe e ndez atë.

Një 33-vjeçar është akuzuar për vrasjen e djalit të tij 3-vjeçar. Ai e zhvesh lakuriq djalin dhe e fut në lavatriçe, sipas tij ai donte ta dënonte me shaka për një gabim që djali i vogël kishte bërë në çerdhe, ndaj një shokut të tij duke i hedhur në tualet vizatimin që kishte bërë shoku.
Më pas ai ka ndezur lavatriçen në proçesin me ujë të ftohtë për disa minuta në shtëpinë e tyre në fshatin Germigny-l'Eveque.
Fëmija sipas gazetës Le Parisien, i përshkruar nga fqinjët si flokëverdhë dhe mjaft engjëllor është nxjerrë pothuajse i vdekur nga lavatriçja. Babai i tregoi nënës 25-vjeçare që ai u rrëzua nga shkallët, ndërsa ajo shprehet sipas gazetës franceze, që kur e kapa fëmijën nga gjymtyrët ai ishte tamam si një kukull prej lecke.
Ndjeva për herë të fundit rrahjet e zemrës së tij dhe pastaj ai vdiq. Motra më e madhe e djalit tregoi që nuk ishte hera e parë që babai e vendoste në lavatriçe si dënim, ndërsa komshinjtë u shprehën se djali dënohej edhe herë të tjera në mënyra të ndryshme.
Tani babai akuzohet për vrasjeen e të birit dhe do gjykohet nga drejtësia franceze.

KOMENTE
 • Veleshta21:11 - 10 Janar 2012
  :( :( :(
 • Nexhat Osmani xhati ferizaj21:27 - 05 Janar 2012
  kit idijot duhet me bic meba sallat idijoti qfar prindi paska qen zotozot
 • Visar Gashi at pis duhet mbytur me pres te thonjve20:45 - 05 Janar 2012
  at pis duhet mbytur me pres te thonjeve se ai esht bishe e jo me ndenja njeriu se as nje nje fe nuke lejon ket masaker ne femijet e vet
 • Veleshta20:26 - 05 Janar 2012
  njeri pa zemer ishalla ka ni jet te vogel babai
 • Dibra17:58 - 05 Janar 2012
  duhet me shti ne mikser betoni ket prind nete sillet nja 2 ore
 • Klara Berberi17:12 - 05 Janar 2012
  as kafsh nuk esht ai se dhe kafsha qe esht kafsh behet cop per kelyshet e vet
 • Lenci Hysa15:57 - 05 Janar 2012
  futeni dhe ate ne lavatrice
 • ejupi Benjamin15:53 - 05 Janar 2012
  nuk koak hera e par besoj se babai i djalit ka edhe probleme psiqike sepse asnje baba i botes qe eshte me mentalitet te duhur nuk bon kshtu si lloj denimi qe femijen e tij ta shtij ne lavatriqe :S
 • polici12:02 - 05 Janar 2012
  duhet varur ky kafsha,
 • i huaji11:58 - 05 Janar 2012
  o robet e fisin e mutit qe e paska ai burre shkerdhate pa ndienja prumani mue se une pata me e denue ate robe ...
 • Aba Albana11:38 - 05 Janar 2012
  denim maksimal