English

Me 919 meshkuj brenda një dite

E pabesueshme për dikë, e paimagjinueshme për një tjetër por e mundshme për dikë tjetër.
Ashtu si shumë njerëz kanë dëshira dhe hobi të ndryshme për të bërë diçka të veçantë si p.sh. të koleksionojnë gjëra antike të vjetra, sende të rralla apo pulla poste etj, ashtu është dhe për aktoren e filmave pornografikë që koleksionon meshkuj.

Lisa Sparx ka thyer rekordin botëror në një ekspozitë, në Eroticon në Poloni,
ku Lisa erdhi në kontakt seksual me 919 meshkuj brenda 7 orësh e gjysmë
(çdo mashkull lejohej të kishte kontakt me të vetëm 30 sekonda)
Sparxxx ishte femra e tretë por edhe e fundit, e cila arriti të thyente rekordin që mbahej nga një kolegia e saj me 759 meshkuj,e ndjekur nga një femër tjetër me 646 meshkuj.

KOMENTE
 • Fukii Bela21:42 - 06 Janar 2012
  Veq Kur Ka Hi SHqiptari Sma mer Menja qi e Ka Lan Punen Me 30 Sekunda hahhahahh :D
 • Armendii12:53 - 05 Janar 2012
  I Pari Ish konnn SHqiptar Eiiii ahahhaa
 • snuk hic11:50 - 05 Janar 2012
  SDO ISHTE KEQ QE T ISHA UN AI I 920.
 • Albbin Hajdari11:50 - 05 Janar 2012
  30 seconda PAK JU PASKA DHON BE ROPT ,po ani ma mir pak se hiq :P
 • Taulant Doli11:46 - 05 Janar 2012
  sex machine