English

Qëllon vëllain me çifte pas një grindjeje

Në grindje e sipër ka bërë që dy vëllezër në Elbasan të konfrontohen sa njëri prej tyre ka marrë çiften dhe qëllon pa hezitim mbi vëllain tjetër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Jagobinë të Elbasanit.

Vëllai i plagosur quhet Artur Eshja dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit ku sipas mjkëve të këtij spitali gjendja e tij shëndetsore është e rëndë.
Autori është larguar nga vendgjarja dhe policia ka nisur kërkimet për gjetjen e tij.

Forcat e policisë pasi kanë shkuar në vendgjarje po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave që çuan në plagosjen me armë gjahu të një prej vëllezërve Eshja.

KOMENTE
 • Albert Gjini10:49 - 09 Janar 2012
  PER MENDIMIN TIM ESHTE KULTURA E DOBET QE KA KOMBI JONE DHE MUNGESA E DASHAMIRESISE ME NJERI TJETRIN KJO ESHTE NJE FINALIZIM I ASAJ QE ESHTE SHYTUR SHOQERIA SHQIPTARE DHE PO ZHYTET CDO DIT E ME SHUM ANEMBANE VENDIT
 • REALIST08:21 - 09 Janar 2012
  KETA DY NUK KAN BERE GJE TE MIRE, POR JU NUK I NJEHNI MIRE KETA GAZETAR! U VRA, U PRE DIN TE SHKRUAJNE POR SEPSE JO . GAZETARET E DIN SHUM MIRE SE PER CFAR NDODHIN KETA VRASJE POR NUK JAPIN KOMENT , ME VJEN KEQ QE JAN FRIKACAK DHE TE KORRUKTUAR NGA QEVERIA , TURP TE KENI.
 • Shiptari8021:11 - 08 Janar 2012
  Keto nuk jan vellezer por jan kopila
 • Tiger Ramadani19:52 - 08 Janar 2012
  vetem tek ne ndodh kjo