English

Ardian Dervishaj vritet në Vlorë mbrëmjen e së dielës

Në orët e mbrëmjes të së dielës, në qytetin e Vlorës, është qëlluar për vdekje biznesmeni i ndërtimeve, Ardian Dervishaj, 52 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit pranë godinës që po ndërtohej
Viktima është qëlluar nga 31-vjeçari Adnand Gori

Për më tepër shihni videon e realizuar nga televizioni Top-Chanel

372

KOMENTE
  • REALIST15:50 - 10 Janar 2012
    nuk ka drejtesi ne shqiperi prandaj ndodhin keta gjera dhe nuk do jet e fundit. Por me habit komenti qe ben komentatorja , IKU NE DREJTIM PADIRUR ! FILLUAN PRAP TE IKIN NE DREJTIM PADITUR .