English

Për një gjoks të bukur, 3 receta mjaft të dobishme

Doni te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1. Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë.
Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2. Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando...Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

2. Shtypni një mollë së bashku me lekurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.

KOMENTE
 • Eduwin Hoyos Cifuentes01:51 - 12 Janar 2012
  pergjiks
 • Valdi Teqja18:23 - 11 Janar 2012
  vetem selikoni e bon perfekt
 • Doony Fier18:11 - 11 Janar 2012
  po efektet anesore kush jane ??????????
 • Uki Mustafi16:46 - 11 Janar 2012
  un e kam degjuar se per nje gjoks te bukur duhet te hani sperm prej mashkullit ndikon shume e kan provuar shoqet e mia dhe ka dal pozitiv
 • Drita Haxhibeqiri 16:23 - 11 Janar 2012
  kjo mund te vlej vetem per fortesi apo qfardo gjeje tjeter te gjoksit , por absolutisht qe jo per zmadhimin e gjoksit . !!!
 • ana16:16 - 11 Janar 2012
  hahahahahaahah
 • G'man Kerozina14:38 - 11 Janar 2012
  hahaha @[130857270262089:0]
 • bali14:28 - 11 Janar 2012
  po kto jan sa per ti mashtruar te tjeret
 • Niku Kreshniku14:24 - 11 Janar 2012
  per nje gjoks te fort si guri ja vlen ta puthesh
 • ^^14:10 - 11 Janar 2012
  Renn osht :P
 • Adela Ziko13:54 - 11 Janar 2012
  po hithratt ca jian????
 • Cagot Perfekte13:10 - 11 Janar 2012
  sa here duhet praktikuar kjo
 • Nisa Red12:03 - 11 Janar 2012
  lulja e livandos mendoj se e ka fjalen per lavanden
 • era09:33 - 11 Janar 2012
  Kush eshte lulja e livandos,dhe ku gjendet ajo??
 • petrula16:41 - 10 Janar 2012
  per nje gjoks te fort dhe te ngritur
 • Liridon Zeqiri16:22 - 10 Janar 2012
  valli e pa besushme por e vertet apo provoni mos nguroni ok