English

Rihana në shtrat (FOTO) prezanton veshjet e reja Armani

Reklamat e reja të veshjeve intime të Armanit që u prezantuan nga Rihana u cilësuan seksi për vitin 2011.

Ajo duket më joshëse se kurrë duke korrur një sukses të dytë dhe këtë radhë jo më bionde por brune dhe tepër joshëse.

23-vjeçarja është duke treguar veshjet e ndryshme si ato intime dhe deri te xhinset të Armanit.

Këngëtarja është parë duke u paraqitur në një krevat me robdishambër mëndafshi, të tjera foto me kilota burrash dhe pantallona apo xhaketë xhins.
Ndërsa këto reklama janë xhiruar për koleksioni e ri të ardhshëm ajo është duke shijuar pushimet në Hawaii

KOMENTE