English

Homazhe për dëshmorët e 21 janarit në orën 11:00

Në mëngjesin e këtij 21 janari Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka bërë një ftesë për të gjithë qytetarët që të jenë pjesë e homazheve për 4 dëshmorët e 21 janarit. Edi Rama ka ftuar gjithë ata qytetarë që ndodhen në Tiranë dhe e ndjejnë nevojën për drejtësi ti bashkohen këtij homazhi.

Kryetari Rama shkroi në Twitter: “ Homazhe për dëshmorët e 21 janarit. Kush prej jush është në Tiranë dhe ndjen nevojën për drejtësi le të vijë me një lule në bulevard.

KOMENTE
  • Gezim Skura19:23 - 21 Janar 2012
    per keta njerez te gjore qe dhane jeten per te drejtat e tyre na vjen shum keq me homazhet qe jan bere sot.me zemer jem dhe ne emigrantet,shprehim ngushullimet tona familjarve te tyre ,
  • era14:16 - 21 Janar 2012
    kush ti beje deshmore.ky shtet??////fukarai si lind vdes ne kte bote.
  • Ylber Zenuni13:29 - 21 Janar 2012
    Ipaharuar qofte kujtimi i deshmoreve te 21 janarit.