English

Në Kukës digjet autobusi i linjës Tiranë - Prishtinë

Autobusi i linjës Tiranë-Prishtinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së premtes dhe në momentin që ka rënë zjarri po udhëtontë në drejtim të Kosovës. Ndërkohë burime nga policia bëjnë të ditur se fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në radhët e pasagjerëve. Policia gjithashtu ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

KOMENTE
  • Burim Rexhepi11:56 - 21 Janar 2012
    Shummm me Fat koki Kanen
  • Orhan vu09:45 - 21 Janar 2012
    fatmirsisht kemi shpetuar pa pasoja ne njerzz ama ka qenn trishtim i madh a