English

Barcelona - Real Madrid sot në orën 22 :00

E pabesueshme përsëri por mrekullitë ekzistojnë. Përsëri sot do të shohim ndeshjen midis dy skuadrave fantastike që javën e parë na dhuruan minuta të mrekullueshme.

Real Madrid pritet sot të bëjë një lojë të përkryer edhe pse javën e kaluar Barcelona ishte me këmbë në tokë në të gjitha drejtimet.
Të dy skuadrat deri tani kanë 86 fitore dhe sot do të presim fitoren që do të shënojë dhe fituesin.
Nëse sot Barcelona mund përsëri Real Madrid në ndeshjen e kthimit në Camp Nou, ata do të shkojnë në fitoren e 87-të, dhe do të kenë një rekord më të mirë se rivalët e tyre për herë të parë që prej sezonit 1930-31.

Le të shpresojmë për këtë ndeshje duke i uruar të gjithë tifozëve fitore për skuadrën e tyre.

KOMENTE
  • Ermal Smajli20:45 - 25 Janar 2012
    ral madrit fitore fuck qshum ja q........nanen