Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tinguj misteriozë nga hapësira. Shkencëtarët në tension
English

Tinguj misteriozë nga hapësira. Shkencëtarët në tension

425

Diçka e çuditshme por e sigurt. Këto ditë zëra të panjohur dhe mjaft të çuditshëm degjohen nga hapësira në të gjithë botën.
Ato kanë nisur që prej datës 11 janar 2012 dhe deri në 16 janar 2012.
Të gjithë shkencëtarët në botë janë te tensionuar nga ky fenomen pasi nuk po gjenden shkaqet që shkaktojnë një gjë të tillë.
Të gjithë mendojnë se duhet marrë parasysh se pfarëdo që të ndodhë në zonën tuaj duhet të siguroni ujë ushqim dhe një vendstrehim nëse do tju duhet të largoheni nga zona juaj.
Incidente kanë ndodhur në Kosta Rika, ndërsa dëgjimi i fundit i tingullit misterioz, ndodhi në Ukrainë, në jug të Suedisë, Kanada dhe në veri-lindje të Anglisë. Mijëra banorë në Kosta Rika kanë dëgjuar dhe regjistruar me kamerat e tyre tingullin misteriozë dhe i kanë vënë videot në internet, duke kërkuar përgjigje nga specialistët e fushës, pasi tingulli duket sikur vjen nga qielli, thanë të gjithë ata të cilët dëgjuan ulërimat!
Dhe ato janë më të theksuara në orët e mëngjesit.

KOMENTE
  • nga Zicrra,,,02:26 - 26 Janar 2012
    normal se jan rrac e keqe e fusin tmerr ne njerez se nuk kan ca te shkruajn,,por mos i merrni parasysh mashtrimet e lajmet e shpifura ce nxjerrin kto...
  • korabi23:21 - 25 Janar 2012
    http://www.youtube.com/user/XfredomfighterX ketu mund te gjeni pergjigje sa i perket ketyre zerave.ndegjonie me vemendje,jan gjera te para pregadituna nga MASONET.
  • anita21:28 - 25 Janar 2012
    po qfarti bre kto jan rrena nuk ka asgje ne qijell se kur te vjen diqka nga lart ateher endin gjith bota jo veq ne suedi apo tje vende por lerni kto rrena e mos i qitni popllin ne dilem marri asht kjo por gazetat nuk ka qka shkrujt veq rrena