Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jennifer Lopez tregon linjat e saj me kostum banjoje të bardhë (FOTO)
English

Jennifer Lopez tregon linjat e saj me kostum banjoje të bardhë (FOTO)

Edhe këtë rradhe 42 vjeçarja Jennifer Lopez tregoi se sa e pabesueshme është fytyra e saj në një fotografi.

Këngëtarja dhe aktorja ka realizuar këto foto për ti paraqitur në modën e fotografit me famë Mario Testino në një hotelMiami Beach, në Florida.

Fotografi i yjeve Mario Testino punon me revistat e modës së një klasi të lartë.

Jenifer Lopez tregohet tepër modeste dhe me një shpirt optimist dhe entuziast në të gjitha fotot e realizuara.

KOMENTE
  • Brian albania18:59 - 30 Janar 2012
    Jennifer is a special woman.It's the dream of every man.has a very sexy body.....In short it is wonderful.:)