English

Shakira fiton çmimin NRJ për karrierën më të suksesshme muzikore (FOTO)

Ka qenë një ditë e zënë për superstar kolumbiane Shakira.
34 vjeçarja është prezantuar me dy veshje të ndryshme për natën e fundit në Kanë, në ceremoninë Chevalier de l'ordre des Arts et des Lettres (kalorës i urdhërit të arteve dhe letrave) për të marrë çmimin NRJ për karrierën më të suksesshme muzikore.
Ajo dukej mjaft rinore, e veshur dhe me një palë çizme deri lart te gjuri.

Ndërsa në tapetin e kuq ajo dukej mjaft e sofistikuar dhe tërheqëse.
Shakira u bashkua me Justin Bieber, Seal, LMFAO dhe Johnny Hallyday në shfaqjen që ishte organizuar ku ajo morri çmimin e nderit NRJ, për karrierën e suksesshme muzikore, në një kohë prej 22 vjetësh.
Ajo ndihej krenare për prindërit e saj që ishin duke e parë si dhe për dorëzimin e këtij çmimi nga Ministri francez i Kulturës Z.Frederic Mitterrand.

KOMENTE