English

Vdes aktori mjaft i talentuar Colin Tarrant

Aktori, 59 vjeçar i cili luajti Inspektorin Andrew Monroe u gjet në banjo të shtëpisë së tij në Bristol.
Familja thotë se babai i talentuar vdiq 'papritmas'
Një nga yjet që kanë shëbyer në Bill ka vdekur pas një vetëvrasje të dyshuar, njoftuan mediat sot.

59-vjeçari u dërgua menjëherë në infirmerinë mbretërore në Bristol ku mjekët luftuan për të shpëtuar jetën e tij, por më kot.


Djali i tij Juma Woodhouse ishte mjaft i dëshçëruar për këtë humbje të papritur, po ashtu dhe bashkëshortja Sabrina dhe djali i vogël i tij Louis, që nuk dhanë detaje rreth vdekjes.
Aktori ka patur një karrierë të ngjeshur dhe të suksesshme gjatë jetës së tij në një sërë filmash televizivë.

KOMENTE