Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndeshja Liverpool dhe Tottenham ndërpritet nga macja (FOTO)
English

Ndeshja Liverpool dhe Tottenham ndërpritet nga macja (FOTO)

Dje gjatë ndeshjes së Premier League mes Liverpool dhe Tottenham ku ishte i ftuar dhe Kryeministri ka ndodhur një fenomen i jashtëzakonshëm.

Kot nuk thonë që macet janë ters. Po dje për kë ishte ters?

Një mace lara lara është parë dje në stadium madje brenda në fushë për 10 minuta që vraponte në të dyja anët e fushës dhe që ka ndërprerë lojën.
Portieri Brad Friedel duket i bezdisshëm pas macja kaloi afër portës së tij ndërsa Bossi i Liverpool Kenny Dalglish dukej i pavëmendshëm ndaj maces.

Po e njëjta situatë në 1964 kur Liverpool luajti me Arsenal një mace e zezë përsëri ka hyrë në fushë.

Macja vraponte dhe dukej aq e kënaqur por dhe e tensionuar pasi nuk po gjente rrugën e daljes.
Më në fund ajo është kapur nga dy administrues të stadiumit dhe loja ka vazhduar.

KOMENTE