Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ankthi në familjen Peci. Lutjet në kishën e Kamzës (VIDEO)
English

Ankthi në familjen Peci. Lutjet në kishën e Kamzës (VIDEO)

Familjarë, të afërm, miq, të njohur dhe të panjohur të komandos të plagosur në Afganistan, Aleksandër Peci u mblodhën në kishën e Kamzës për t'iu lutur Zotit për shërimin sa më shpejt të 24-vjecarit.

535

Bashkia e Kamzës përpiqet t’ua lehtësojë sado pak barrën e rëndë të pritjes. Kreu i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu njofton se Aleksandër Peci është shpallur qytetar nderi

KOMENTE