Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Anxhelina Hadërgjonaj në lidhje dashurie me Fatmir Hysenbelliu
English

Anxhelina Hadërgjonaj në lidhje dashurie me Fatmir Hysenbelliu

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina shihet përkrah djaloshit të njohur si futbollist edhe në Itali, Fatmir Hysenbelliu. Mos vallë ata të dy janë të lidhur?
Kanë nisur të qarkullojnë në internet fotot e para, ku këngëtarja shfaqet në krah të Fatmir Hysenbelliut, djalit të pronarit të një media të njohur si dhe ndërtues i rëndësishëm. Fotot janë shkëputur nga një moment paksa intim, në një darkë, ku çifti duket i shkujdesur dhe larg vëmendjes së syve kureshtarë.

Duket se lidhja është pranuar dhe nga mamaja e saj e cila e ka këshilluar që vajzat duhet të martohen në moshë të re ashtu siç është martuar dhe ajo.

KOMENTE