Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Farmacistja Eleni Basho në Shkozë, u vra nga bashkëshorti
English

Farmacistja Eleni Basho në Shkozë, u vra nga bashkëshorti

Edhe pse dyshimet ishin të forta për bashkëshortin Ilia Basho duhej të zhvilloheshin një sërë hetimesh.

Kështu policia e Tiranës që dje mbrëma ka bërë arrestimin e bashkëshortit të Farmacistes Eleni Basho që u vra në 2 shkurt 2012 vetëm pak metra larg shtëpisë së tyre në Shkozë të Tiranës.

Motivi i vrasjes dyshohet të ketë ardhur nga zënka të vazhdueshme dhe të forta në jetën në çift.

Të tjera informacione do të priten sot nga policia e Tiranës.

KOMENTE