Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fëmija 5 muajsh përpiqet të imitojë qenin
English

Fëmija 5 muajsh përpiqet të imitojë qenin

Fëmija është një imitues mjaft i mirë i asaj që sheh edhe kur është vetëm pak muajsh.

Në këtë video ai kërkon të bëjë me lodrat e tij ashtu si qeni bën me kockat e tij në shtëpi.

Ai fokuson sytë e tij te qeni dhe pastaj te lodrat e tij ku përpiqet të bëjë të njëjtën gjë.
Ndiqeni videon për më tepër
533

KOMENTE