Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Marseille - Inter. Ndeshja përfundon 1:0
English

Marseille - Inter. Ndeshja përfundon 1:0

Sapo ka përfunduar ndeshja midis Marseille dhe Inter me rezulatin 1:0. Një ndeshje që pothuajse u mbyll me rezultatin 0:0 por një gol si për fat ka ardhur për Marseille që ka gëzuar pa masë trajnerin Didier.
Goli është shënuar nga (Ayew 90 3')
Andre Ayew u ngrit për të kryesuar në shtëpi një cep të thellë në kohën e lëndimit e mërkurë si Marseille mundi Inter Milan 1-0 në ndeshjen e parë të Champions League.

Inter, kampion në 22010, kishte besim se do të fitonte ndaj një skuadre të mirë-organizuar të Marseille ditën e sotme pçor për fat të keq humbi në minutat shtesë të ndeshjes.

Ekipi i Claudio Ranieri i dukej se ka bërë mjaft për të siguruar një barazim, por Ayew diti të kapë kohën e kaluar për 90 minuta vetëm për 3 minutat shtesë, në mënyrë të përkryer duke drejtuar dorën e shtrirë mbi portierin Julio Cesar për të dënojë anën e Ranierit për humbjen e gjashtë në shtatë ndeshje të fundit.

Diego Forlan ka pasur mundësinë më të mirë për Interi që në fillim të ndeshjes kur ai detyroi portierin Steve Mandanda për të mbrojtur portën e tij nga një distancë shumë e afërt.

KOMENTE