Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihana aktore në filmin Battleship (FOTO)
English

Rihana aktore në filmin Battleship (FOTO)

Rihana së shpejti dhe aktore në filmin e ri Battleship.

Ajo edhe pse me uniformë ushtarake ka arritur të sjellë ndjesinë e saj në tryezë ashtu si në skenat e këngëve të saj.
Filmi sheh një grup anije të flotës ndërkombëtare që vihen nën sulm nga një armik i huaj gjatë një 'ndeshje ndërkombëtare detare të luftës ".

Duke folur për planet e saj, për të bërë një emër për veten në biznesin e filmit, Rihanna ka thënë në një intervistë të fundit: "Unë e dua filma që jam duke bërë tani. Është diçka që unë dua ta bëj edhe në më shumë filma. Dua të bëj role që më përshtaten dhe më nxjerin mua në krye".

Ajo shihet në rolin e saj duke luftuar përkrah kolegëve të marinës kundër disa armiqve jashtëtokësorë.

KOMENTE