Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zjarr i madh në autostradë në magazinë bojrash
English

Zjarr i madh në autostradë në magazinë bojrash

Në autostradën Tiranë-Durrës një zjarr i madh ka rënë në një magazinë bojrash ku flakët kanë përfshirë gjithë ndërtesën.

Të gjithë zjarrfikëset dhe forca policie janë nisur drejt vendngjarjes për të marrë situatën nën kontroll.
Mendohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht

KOMENTE