English

Oscar 2012 shkëlejnë aktorët dhe këngëtarët me veshjet më të mira (FOTO)

Në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve OSCAR 2012, të bien në sy veshjet që reklamojnë këngëtarët dhe aktorët, sesa roli i tyre si protagonistë filmash.

Ajo që binte tepër në sy ishte Janifer Lopez, 42 vjeçarja edhe pse këtë vit nuk qe protagoniste e ndonjë filmi, ajo përsëri diti ta paraqitë vetev e saj duke bërë një ndikim në Oscar.
Ajo veshur një fustan të Zuhair Murad, dhe që kishte nxjerrë pjesët e trupit të saj mjaftueshëm, por që veçantia e fustanit kishte nxjerrë në perfeksion trupin e saj.

Ajo u prezantua në skenë së bashku me Cameron Diaz për të paraqitur një çmim me fustanin e saj si sirenë deti.

Mahnitëse ishte dhe Angelina Jolie, Emma Stone, një nga protagonistet e ‘The Help’ që mahniti me fustanin e saj të kuq, Jessica Chastain dhe Milla Jovovich me fustanin e Elie Saab.

KOMENTE