English

Kate Moss nuk i trembet lakuriqësisë. Foto të reja

Kate Moss 38 vjeçare nuk i trembet lakuriqësisë.

Ajo është zhveshur përsëri në pjesën e sipërme për revistën Another Man. Ajo

është veshur nga stilisti Alexander McQueen për javën e modës në Francë.

Po këtë muaj ajo u zhvesh dhe për modën italiane Liu Jo si dhe një vit më parë për kalendarin famëkeq Pirelli.

Ajo javën e kaluar është diagnostikuar me një paralizë të përkohshme nervore thonë burimet e miqve të saj.
Por sëmundja e saj mund ta detyrojë të shkojë në shtëpinë e saj me burrin Jamie Hince, në Highgate, North London.

KOMENTE