Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Agim Dida plagos shokun dhe vret veten
English

Agim Dida plagos shokun dhe vret veten

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sofratikë të Gjirokastrës. Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur, si pasojë e grindjes banale të ndodhur midis 2 personave.

Agim Dida, 55 vjeç, teksa po pinte kafe në një lokal në Sofratik të Gjirokastrës me shtetasin Alket Salaj, 38 vjeç, kanë pasur një debat mes tyre për motive të dobëta, e cila ke degraduar në qëllim me armë zjarri nga ana e Didës mbi 38 vjeçarin Salaj.

Por më pas Dida ka qëlluar mbi veten duke u vetëvrarë.
Policia ka gjetur armën e krimit dhe po heton për ngjarjen e rëndë.

KOMENTE