Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jennifer Lopez është dhe boksiere (FOTO)
English

Jennifer Lopez është dhe boksiere (FOTO)

Ajo është e njohur për të pasur një qëndrim të vendosur dhe të ashpër e cila ka ndihmuar atë të bëhet një nga gratë më të suksesshme në showbiz.

Dhe Jennifer Lopez sigurisht duket si një zonjë mes fotografive të reja për v revistën e Sporteve.

42 vjeçarja paraqitet pothuajse lakuriq vetëm me një palë doreza boksi për të mbrojtur modestinë e saj.

Tema e xhiruar është projektuar të jetë treguese e karrierës së saj mjaft të suksesshme, e cila ka parë Lopez të shkojë nga aktorja në këngëtare më pas në botën e biznesit por ndonjëherë dhe mjaft serioze.
"Unë mund të marr shumë grushta dhe ende do të mbaj",tregon ajo në revistë. "Unë kam qenë trajnuar si një boksiere për të shkuar deri në 15 raunde".

Në revistë, Lopez diskuton marrëdhëniet me ish-burrin e saj Marc Anthony, e cila është duke u shfaqur së bashku me të në Q'Viva:

KOMENTE