Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Këpucari që drejton kabarenë e çmendur
English

Këpucari që drejton kabarenë e çmendur

Këpucët e tij kanë stolisur këmbët e miliona grave duke përfshirë të famshëm, të familjes mbretërore dhe elita të modës.

Por kur ai erdhi në debutimin e tij si drejtor mbrëmë në Crazy Horse, është e dyshimtë që dikush u kushtoi vëmendje thembrës së kuqe të Christian Louboutin.

Këpucari francez ishte fotografuar, i rrethuar nga balerina lakuriq në vendin e Parisit para se të vihej në një shfaqje kabare për të kujtuar.

'Crazy Horse është një portret Parisi, monument, një monument në valle, fantastike, ide moderne e festimit të grave për gratë ", tha Louboutin

Unë jam i interesuar në të gjitha gjërat që festojmë dhe të zgjerojmë formën femërore", shtoi ai.

Sepse ajo që unë bëj për këto numra, është fokusuar në gjysmën e poshtme të trupit dhe jo në atë të sipërmen.

Gjuha e këmbëve shpreh ndjenja, dhe pa i dhënë shumë larg trupi bëhet Flakë.

"Christian Louboutin dhe Crazy Horse në Paris janë simbole të jetës pariziane të cilët nuk njohin kufij të botës, si dhe simbole të botës kreative dhe moderne.
Ata ndajnë të njëjtat burime të frymëzimit - gratë, natyrisht, por edhe botën rreth tyre - dhe të dyja janë jashtëzakonisht të aftë të prodhojnë krijime unike dhe të habitshme. Kjo është arsyeja pse Christian Louboutin ishte zgjedhje e natyrshme, si krijuesi jonë i parë mysafir.

KOMENTE