Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kukan: Politikanët të mësojnë të jetojnë në paqe, të ndryshojnë kulturën politike (VIDEO)
English

Kukan: Politikanët të mësojnë të jetojnë në paqe, të ndryshojnë kulturën politike (VIDEO)

Shefi i qeverisë, Sali Berisha, dhe Zëvendës- Kryeministri Edmond Haxhinasto do të jenë në Bruksel të enjten. Ndërsa kryetari i PD do të marrë pjesë si vëzhgues në takimin e zakonshëm të Partive Popullore Europiane që i paraprin samitit europian të krerëve të shteteve dhe qeverive europiane, Ministri i Jashtëm pritet të takohet me Komisionerin për zgjerim Stefan Fule dhe kreun e Delegacionit për Ballkanin në Parlamentin Europian, Eduard Kukan.
577

KOMENTE