English

Adriana Lima pozon përsëri për veshjet sportive (FOTO)

Adriana Lima dhe Doutzen Kroes dukes si dy mace të cilat vërsulen me njëra tjetrën por jo për të ndarë copën e peshkut por për të zgjedhur reçipetat më të mira.

Modelet e Victoria Secret vunë përballë kundër njëra-tjetrës në edicionin e fundit të revistës V.

Revista përmban 12 faqe e cila hapet nga Jennifer Lopez e cila paraqitet me veshje boksi dhe në brendësi shfaqen çifti LIma dhe Kroes.

Revista tha se tema sport për edicionin e tyre pranveror ishte një zgjedhje e natyrshme për Lojërat Olimpike 2012 në Londër që do të zhvillohe në këtë verë.

Braziliania Lima nuk është e huaj për reklamat e sportit pasi ajo ka pozuar për Formula 1 dhe Kia.

KOMENTE