Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lojrat e Champions League përfundojnë
English

Lojrat e Champions League përfundojnë

Përfundojnë lojrat e Champion League me dy ndeshjet e sotme midis Benfica - Zenit 2-0 dhe Arsenal - Milan 3-0.

Ndeshje të luajtura relativisht mirë por që për Milan nuk ishte parashikuar të mos bëhej asnjë gol, Milan duhej të kishte shënuar.

Megjithatë edhe pse me humbje Milan kalon në raundin tjetër, po ashtu dhe Benfica.

KOMENTE